MSMD050/30
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
MSMD050/30
JLCPCB Part #
C41419557
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 150ms 150mΩ 1A 1mm 1Ω 3.41mm 30V 4.73mm 40A 500mA 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS