KSMBJ36CA-E3/52
MFR.Part #
KSMBJ36CA-E3/52
JLCPCB Part #
C2892474
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1 10.4A 1uA 36V 40V 58.1V 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS