KSMBJ30CA-E3/52
MFR.Part #
KSMBJ30CA-E3/52
JLCPCB Part #
C2892471
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 12.4A 1uA 30V 33.3V 48.4V 600W Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS