KSMAJ26CA-E3/61
MFR.Part #
KSMAJ26CA-E3/61
JLCPCB Part #
C2892455
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1uA 26V 28.9V 400W 42.1V 9.5A Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS