KSMAJ26A-E3/61
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
KSMAJ26A-E3/61
JLCPCB Part #
C2892454
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 26V 28.9V 400W 42.1V 9.5A TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS