KPSMD100/12
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
KPSMD100/12
JLCPCB Part #
C42440655
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 1.15mm 1.5mm 12V 1A 2.3mm 2A 300ms 325mΩ 50A 600mW 70mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS