KPESD3V3S1UB
MFR.Part #
KPESD3V3S1UB
JLCPCB Part #
C2891662
Package
SOD-523
Description
-55℃~+125℃ 1 105W 14V 3.3V 5V 7.5A 900nA ESD Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS