KPESD24VS1BA
MFR.Part #
KPESD24VS1BA
JLCPCB Part #
C2891668
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 24V 26.7V 350W 52V 7A Bidirectional ESD SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS