K2920L300/24MR
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
K2920L300/24MR
JLCPCB Part #
C52097661
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 100A 10mΩ 20s 24V 3A 55mΩ 6A 2920 Resettable Fuses ROHS