K1812L300/12DR
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
K1812L300/12DR
JLCPCB Part #
C2892443
Package
1812
Description
-20℃~+85℃ 1.2W 100A 12V 12mΩ 1mm 3.41mm 3A 4.73mm 5s 60mΩ 6A 1812 Resettable Fuses ROHS