K1812L260/16DR
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
K1812L260/16DR
JLCPCB Part #
C2892441
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 1.3mm 100A 15mΩ 16V 2.6A 3.41mm 4.73mm 5.2A 5s 80mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS