BSC090N02
Extended
Manufacturer
KTP
MFR.Part #
BSC090N02
JLCPCB Part #
C22436717
Package
PDFN5x6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1V 20V 3.2nF 445pF 460pF 48nC@4.5V 4mΩ@4.5V 81W 90A N-Channel PDFN5x6-8L MOSFETs ROHS