UT2A4R7M0605VG
MFR.Part #
UT2A4R7M0605VG
JLCPCB Part #
C393842
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 2000hrs@105℃ 4.7uF 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS