UT2A100M0607VG
Extended
Manufacturer
KS
MFR.Part #
UT2A100M0607VG
JLCPCB Part #
C393844
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 10uF 2000hrs@105℃ 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS