UT0J331M0806VG
MFR.Part #
UT0J331M0806VG
JLCPCB Part #
C393769
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 330uF 6.3V 6.5mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS