WU732BTTD16L0F
MFR.Part #
WU732BTTD16L0F
JLCPCB Part #
C2612920
Description
-55℃~+155℃ 16mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS