WU732B15TTD47L0F
MFR.Part #
WU732B15TTD47L0F
JLCPCB Part #
C2612005
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 47mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS