WU732B15TTD24L0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WU732B15TTD24L0F
JLCPCB Part #
C4079537
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 24mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS