WU732B15TTD16L0F
MFR.Part #
WU732B15TTD16L0F
JLCPCB Part #
C4120472
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 16mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS