WU732B15TTD11L0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WU732B15TTD11L0F
JLCPCB Part #
C3944244
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 11mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS