WK73S3ATTER475F
MFR.Part #
WK73S3ATTER475F
JLCPCB Part #
C3927405
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 475mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS