WK73S3ATTE39LJ
MFR.Part #
WK73S3ATTE39LJ
JLCPCB Part #
C4282870
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 39mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS