WK73S2JTTER820F
MFR.Part #
WK73S2JTTER820F
JLCPCB Part #
C4200309
Description
-55℃~+155℃ 1W 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS