WK73S2JTTER523F
MFR.Part #
WK73S2JTTER523F
JLCPCB Part #
C4232704
Description
-55℃~+155℃ 1W 523mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS