WK73S2JTTER499F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2JTTER499F
JLCPCB Part #
C4129704
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 499mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS