WK73S2JTTER237F
MFR.Part #
WK73S2JTTER237F
JLCPCB Part #
C4030642
Description
-55℃~+155℃ 1W 237mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS