WK73S2JTTER220F
MFR.Part #
WK73S2JTTER220F
JLCPCB Part #
C4230910
Description
-55℃~+155℃ 1W 220mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS