WK73S2JTTER205F
MFR.Part #
WK73S2JTTER205F
JLCPCB Part #
C4232721
Description
-55℃~+155℃ 1W 205mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS