WK73S2JTTER200F
MFR.Part #
WK73S2JTTER200F
JLCPCB Part #
C3992725
Description
-55℃~+155℃ 1W 200mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS