WK73S2JTTER137F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2JTTER137F
JLCPCB Part #
C3989089
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 137mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS