WK73S2JTTER102F
MFR.Part #
WK73S2JTTER102F
JLCPCB Part #
C4181299
Description
-55℃~+155℃ 102mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS