WK73S2JTTE91LJ
MFR.Part #
WK73S2JTTE91LJ
JLCPCB Part #
C3967889
Description
-55℃~+155℃ 1W 91mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS