WK73S2JTTE8R25F
MFR.Part #
WK73S2JTTE8R25F
JLCPCB Part #
C4332182
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS