WK73S2JTTE82LJ
MFR.Part #
WK73S2JTTE82LJ
JLCPCB Part #
C4320258
Description
-55℃~+155℃ 1W 82mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS