WK73S2JTTE6R80F
MFR.Part #
WK73S2JTTE6R80F
JLCPCB Part #
C4099282
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS