WK73S2JTTE6R2J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2JTTE6R2J
JLCPCB Part #
C4106410
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS