WK73S2JTTE5R23F
MFR.Part #
WK73S2JTTE5R23F
JLCPCB Part #
C4176744
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.23Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS