WK73S2JTTE4R87F
MFR.Part #
WK73S2JTTE4R87F
JLCPCB Part #
C4193741
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS