WK73S2JTTE2R70F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2JTTE2R70F
JLCPCB Part #
C4150347
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS