WK73S2JTTE2R67F
MFR.Part #
WK73S2JTTE2R67F
JLCPCB Part #
C4037606
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.67Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS