WK73S2JTTE2R20F
MFR.Part #
WK73S2JTTE2R20F
JLCPCB Part #
C4245039
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS