WK73S2JTTE24LJ
MFR.Part #
WK73S2JTTE24LJ
JLCPCB Part #
C4023853
Description
-55℃~+155℃ 1W 24mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS