WK73S2JTTE1R82F
MFR.Part #
WK73S2JTTE1R82F
JLCPCB Part #
C3968364
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS