WK73S2JTTE1R78F
MFR.Part #
WK73S2JTTE1R78F
JLCPCB Part #
C3915888
Description
-55℃~+155℃ 1.78Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS