WK73S2JTTE1R54F
MFR.Part #
WK73S2JTTE1R54F
JLCPCB Part #
C4123284
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1.54Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS