WK73S2JTTE1R43F
MFR.Part #
WK73S2JTTE1R43F
JLCPCB Part #
C4222503
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1.43Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS