WK73S2JTTE1R10F
MFR.Part #
WK73S2JTTE1R10F
JLCPCB Part #
C4204393
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS