WK73S2JTTE12LJ
MFR.Part #
WK73S2JTTE12LJ
JLCPCB Part #
C4305406
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 1W Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS