WK73S2BTTD1R50F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2BTTD1R50F
JLCPCB Part #
C5831294
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS