WK73S2ATTDR174F
MFR.Part #
WK73S2ATTDR174F
JLCPCB Part #
C3997741
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 174mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS